O nas

mgr Magdalena Falarz

Psycholog uprawniony do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu na podstawie art. 87 ust. 3 pkt 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. z 2014 r. poz. 600).
PSYCHOLOG TRANSPORTU nr 8/2014 w ewidencji psychologów prowadzonej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Moja pracownia oferuje szeroki zakres badań psychologicznych kierowców oraz kandydatów na kierowców wszystkich kategorii, jak również pracowników wymagających badań z zakresu medycyny pracy.

Pracownia została wpisana na listę pracowni psychologicznych uprawnionych do badań kierowców w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego. Jest również jednostką realizującą badania psychologiczne w ramach medycyny pracy. W tym celu została zgłoszona w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Rzeszowie.

Pracownia jest wyposażona w niezbędne testy psychologiczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, oraz specjalistyczne aparaty służące do badania sprawności psychomotorycznej.



Nasze mocne strony:

• Gwarantujemy sprawne, szybkie i bezstresowe przeprowadzenie badań

• Oferujemy elastyczne godziny badań, bez stania w kolejce oraz możliwość ustalenia indywidualnego, dogodnego terminu

• Zapewniamy możliwość wykonania badania lekarskiego, psychologicznego oraz odbycie szkolenia okresowego w jednym miejscu

• Wystawiamy faktury vat